2026VJ – HSP, wat kan ik ermee?
dinsdag 7 april 2026 - 19:15 tot dinsdag 21 april 2026 - 21:15
€41
Uitgebreide cursusinformatie.
| Plaatsen beschikbaar | VOLGEBOEKT - Zet mij op de wachtlijst. |
| Omschrijving | Komen prikkels en sensaties intens bij jou binnen en heb je tijd nodig om deze te verwerken? Raak je snel/vaak overweldigd & overprikkeld? Voel je goed aan wat anderen nodig hebben? Heb je het gevoel “anders” te zijn dan anderen en voel je je soms onbegrepen?
Misschien ben je hoogsensitief (HSP). Dit kan soms erg ingewikkeld zijn. Maar het is ook een mooi persoonlijkheidskenmerk als je in je kracht staat en dit weet te benutten. Wil je ontdekken of je hoogsensitief bent of weet je dit al, maar wil je je er meer in verdiepen? Sluit dan aan bij de cursus: “HSP, wat kan ik er mee?”
In kleinschalige setting gaan we op interactieve wijze in op wat hoogsensitiviteit is, wat prikkels zijn, hoe prikkels worden verwerkt en hoe je om kunt gaan met te veel prikkels en overprikkeling. We ontdekken met elkaar wat je kunt doen om jouw (hoog)sensitiviteit om te zetten van klacht naar kracht. En hoe je deze eigenschap (HSP zijn) in je voordeel kunt gebruiken. |
| Cursusdata |
Datum(s): dinsdag 7, 14 en 21 april Tijd: 19:15-21:15 uur |
| Aantal bijeenkomsten | 3 |
| Docent | Evita Hendriks |
| Extra informatie |
Meer informatie over de inhoud van de cursus? Mail naar info@sensevita.nl Meer informatie over Sensevita? kijk op www.sensevita.nl |
| Cursuskosten | € 41,00 |